En İyi Fiyat
GARANTİSİ
Forabella Alaçatı


Covid-19 Önlemlerimiz

Sevgili Misafirlerimiz,
Maalesef hep birlikte zor bir süreçten geçiyoruz. Bu süreci daha sakin kalarak en sağlıklı şekilde atlatabilmek, biraz nefes almak adına birlikte olacağımız günleri sabırsızlıkla bekliyoruz.

Konuklarımızın ve çalışanlarımızın güvenliği bizim için büyük önem taşımaktadır. Seyahat ve konaklamadaki haklı tedirginliklerinizi bir nebze azaltabilmek için Fora Bella ailesi olarak aldığımız tedbirleri sizlerle paylaşmak istedik.

Otel çalışanlarımız tesis bünyesinde konaklamakta olup, tüm ekibimizin sağlık kontrolleri yapılmıştır. Sabah, öğlen ve akşam olmak üzere günde 3 kez vücut ısı kontrolleri yapılarak raporlanmaktadır.

Asla ödün vermediğimiz temizlik ve hijyen konusundaki hassasiyetimizi bu sene de en üst seviyede tutuyoruz. Temizlik ve koruyucu giysisi olarak kullanılan maske, el dezenfektanı, genel alan dezenfektanı ve temizlik malzemelerinin tümü Sağlık bakanlığı tarafından BİYOSİDAL ürün ruhsatlıdır. Aldığımız tüm önlemlerde Dünya Sağlık örgütünün bütün tavsiye ve yönlendirmeleri baz alınmış olup bütün yeni düzenlemeler ve
güncellemelerin takibi yapılmaktadır. Ayrıca siz değerli misafirlerimizin önerilerine de açık olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Odalarımızdan misafirlerimiz ayrıldıktan sonra, Eczacıbaşı Profesyonel’in TSE Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü onaylı Maratem marka temizlik ve dezenfektan ürünleriyle ekiparkadaşlarımızca tek kullanımlık eldiven ve temizlik bezleriyle en ufak ayrıntısına kadar (prizler, yatak başları, masa yüzeyleri, kapı kolları, giysi dolapları, kumandalar, su ısıtıcıları v.s) temizlenip dezenfekte edilmekteler. Odalarımızda kullanılan nevresim, çarşaf ve havlularımız otel bünyesinde yüksek derecede yıkanıp kurutulur ütülenir. Odalarımız ve genel kapalı alanlarımız Ozon cihazı ile her türlü bakteri ve covid-19 ‘a karşı dezenfekte edilip doğal havaladırıldıktan sonra kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Online check-in ile otelimize giriş işlemlerinizi daha hızlı gerçekleştirip sizleri odanıza direkt alabiliriz.

Talebiniz doğrultusunda valizleriniz için yardımcı olacak ekip arkadaşlarımız, tek kullanımlık eldiven ve maskelerini takmış olarak sizlere hizmet verecektir.

Odalarımızda merkezi iklimlendirme cihazı bulunmamaktadır.

Müstakil oda hizmeti veren klimanızın bakımları en üst seviyede gerçekleştirilmektedir.

Kahvaltımız bahçede açık alanda servis edilmekte olup tüm masa ve sandalyelerimiz her kullanımdan sonra dezenfekte edilmektedir. Mutfakta çalışan ekibimiz tek kullanımlık önlük, siperlik ve eldivenle hazırlıklarını yapıp size sunacaktır. Mutfak alanımızda temiz havaya açık alandadır.
Tüm genel alanlarda dezenfektan ürünlerine rahatlıkla erişebilirsiniz.

Sevgili Misafirlerimiz amacımız; hep birlikte bu sıkıntılı süreci ruh ve beden sağlığımızı koruyarak en az hasarla atlata bilmek.

Bu anlamda en ufacık bir katkımız olursa ne mutlu bize.

Sevgilerimizle
FORA BELLA